O nás

Volám sa Ľubomír Antol, vyštudoval som odbor pozemné stavby a architekrúra na Bratislavskej stavebnej fakulte v roku 2012, Vizualizáciam a architektúre som sa začal venovať prakticky už počas štúdia a vášeň z nadšenia pretrváva dodnes. Táto práca je zároveň aj mojím hobby čo spôsobuje neustále sa zlepšovanie a posúvanie sa  v pred.   

Som pripravený vypracovať pre Vás kvalitné fotorealistické vizualizácie, (int./ext.) animácie, architektonické štúdie, zameranie stavieb, projekty domov...

Dôraz kladiem na kvalitu a detaily pred zrýchleným procesom s nízkou kvalitou výstupu. Každá cena projektu je individuálna, takže sa nedá stanoviť vopred. Po vzájomnej dohode o dojednaní podmienok môžeme začať s vypracovaním zadaného projektu.

VIZUALIZÁCIE ( INT/EXT)           

-          Na vypracovanie budem potrebovať pôdorysy objektu, pohľady, rezy, najlepšie v digitálnej forme, *.DWG, *.RVT poprípade skice zo zadefinovanými otvormi, parapetmi, nikami...) Stručný popis, materiálové zadefinovanie plôch, ak má klient svoju predstavu.

 

ANIMÁCIE

-          Pohyb v priestore, prípadne vytvorenie krátkych spotov reklám.

 

ARCHITEKTONICKÉ ŠTÚDIE

-          Vypracovanie architektonickej štúdie obsahuje všetky pôdorysy podlaží, pozdĺžny a priečny rez, pohľady, koordinačnú situáciu v mierke 1:100, 200

 

PROJEKTY DOMOV, ZAMERANIE STAVIEB

-          Projekty na stavebné povolenie, realizačný projekt v mierke 1:50

-          Zameranie objektov a ich digitalizácia v mierke 1:50, 1:100